افتتاح اتاق بازی در بیمارستان روحانی بابل با اسباب بازی های نذری

افتتاح اتاق بازی در بیمارستان روحانی بابل با اسباب بازی های نذری

به گزارش روابط عمومی بیمارستان آیت ا... روحانی(ره) بابل ، دکتر محمود صادقی رییس این مرکز از افتتاح اتاق بازی بخش قلب اطفال با مشارکت مردم عزیز خبر داد.

دکتر صادقی گفت: طرح نذر اسباب بازی برای بخش قلب اطفال از تاریخ 8 آبان بمدت یک هفته برگزار شد که مورد استقبال چشمگیر همشهریان و هم استانی های عزیز و مهربان قرار گرفت بطوری که حجم زیادی از هدایای مردمی برای کودکان و بیماران قلب اطفال جمع آوری است.

وی اضافه کرد : لوازم اهدایی همشهریان عزیز در اختیار بخش قلب اطفال قرار می گیرد تا کودکان این بخش در دوران بستری پس از جراحی قلب باز و آنژیوگرافی از آنها بهره گیرند.

رئیس بیمارستان روحانی بابل هدف از اجرای این طرح را نقش بستن لبخند زیبا برروی لبهای کودکان و همچنین مشارکت مردم مهربان بابل و استان مازندران در ایجاد لبخندهای مهربانی که می تواند تسکین دهنده دردهای سخت کودکان بیمار باشد ، ذکر کرد.

وی ادامه داد :ترویج فرهنگ بازی های سالم و دور ماندن از بازی های الکترونیکی و مشابه که باعث بیماری های جسمی و روحی می گردد از اهداف دیگر این طرح می باشد به طوری که با دریافت یا مشاهده اسباب بازی های مناسب سن بچه ها از ابتدا با فرهنگ بازی آشنا شده و با افزایش سن در شکل گیری نحوه برقراری ارتباط با دیگران تاثیر گذار می باشد.

این مسئول در پایان گفت : بر خود واجب می دانم که از همراهی و همدلی تمامی افرادی که در این امر خیر شرکت نموده اند تشکر کنم و امید دارم نعمت سلامتی همواره نصیبشان باشد و در تمام امور موفق و مؤید باشند.

برای مشاهده عکس ها به لین زیر مراجعه کنید.
http://rohani.mubabol.ac.ir/?P=News&Act=All&Id=8644

روابط عمومی بیمارستان آیت ا... روحانی(ره) بابل


گروه خبر:               تعداد