پیام تبریک دکتر شهرام سیفی رییس بیمارستان آیت ا... روحانی (ره) بابل به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

پیام تبریک دکتر شهرام سیفی رییس بیمارستان آیت ا... روحانی (ره) بابل به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

ساعات آخر سال ١٣٩٦ در حال سپری است و صدای رسیدن بهار قوت میگیرد تا با بهار١٣٩٧ طبیعت لباس سبز طراوت را بر تن کند.

همکاران محترم ، همشهریان و هم استانی های عزیز، سروران گرامی این افتخار را دارم که بعنوان خدمتگزار شما در بیمارستان آیت ا... روحانی(ره) با عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام #هادی (ع) ، فرا رسیدن بهار را تبریک عرض کنم.

سال پرفراز و نشیبی را با سختیها و حوادث تلخ بخصوص از دست دادن هموطنان عزیز در زلزله کرمانشاه ، حادثه سانچی ، سقوط هواپیمای یاسوج_تهران و ... پشت سر گذاشتیم، انشالله سال آینده شاهد اتفاقات خوشایند برای مردم عزیز ایران باشیم...

اولین روز سال جدید مصادف است با شهادت دهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت امام هادی (ع) ، آن امام مظلوم که مظلومیت وی فقط به دوران امامت ایشان منتهی نشد و پس از شهادت غریبانه نیز، ستمگران عالم از هرگونه جنایتی در حق این امام همام دریغ نکردند که ساخت آلبومی موهن علیه امام هادی(ع) و تخریب مرقد منور ایشان در سامرا گوشه ای از مظلومیت این امام همام است.

مجوعه همکاران اینجانب در بیمارستان آیت ا... روحانی(ره) عزم خود را جزم نموده اند که در سال آتی در راستای اهداف طرح عظیم تحول نظام سلامت و هدایت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بابل جناب آقای دکتر جلالی به خدمت رسانی مردم شریف با عزمی مضاعف ادامه دهند.

در اینجا جا دارد که از دکتر محمود صادقی ریاست اسبق این بیمارستان و تمامی همکارانم تشکر کرده و برایشان سعادت خدمت را آرزو کنم و برای شما مردم شریف شهرستان بابل و استان مازندران توفیق و سلامتی را از درگاه ایزد منان خواستارم.

روابط عمومی بیمارستان آیت ا... روحانی(ره) بابل


گروه خبر:               تعداد