مراجعه بیش از 2400 نفر به اورژانس بیمارستان روحانی در ایام تعطیلات نوروزی

مراجعه بیش از 2400 نفر به اورژانس بیمارستان روحانی در ایام تعطیلات نوروزی

به گزارش روابط عمومی بیمارستان آیت ا... روحانی(ره) بابل ، دکتر محمود صادقی رئیس این مرکز ، از مراجعه بیش از 2 هزار و چهارصد نفر به اورژانس بیمارستان روحانی در ایام تعطیلات نوروزی خبر داد.

دکتر صادقی اضافه کرد: از زمان سال تحویل تا پایان تعطیلات نوروزی 840 نفر از همشهریان و هم استانی های عزیز در این مرکز بستری شده و تعداد 102 عمل جراحی نیز انجام شده است.

رئیس بیمارستان روحانی تعداد مراجعان بیماران به اورژانس در تعطیلات نوروزی را 2 هزار و چهارصد و چهار نفر عنوان کرد و یادآور شد: این عزیزان به صورت بستری و یا سرپایی  مداوا شدند.

وی از اورژانس دندان پزشکی به عنوان خدمت جدید در ایام نوروز یاد کرد و گفت : در این مدت با زحمات شبانه روزی همکاران دندان پزشک ، 90 نفر از خدمات فوق استفاده نموده اند.

این مسئول اضافه کرد : تعداد 76  نوزاد در این مدت کوتاه در بیمارستان روحانی به دنیا آمدند که امیدوارم قدم همه نوزادان برای خانواده های محترم شان پر خیر و برکت باشد.

رئیس بیمارستان آیت ا... روحانی(ره) بابل  با بیان اینکه بیمارستان دارای بخش آنژیوگرافی و جراحی قلب باز با دو اتاق عمل اختصاصی و بخش فوق تخصصی قلب اطفال است، تصریح کرد: تعداد 7 مورد عمل جراحی قلب باز و 23 مورد آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی بصورت اورژانسی در ایام عید نوروز در بیمارستان روحانی انجام شد.

وی افزود: این بیمارستان دارای 12 بخش بستری، 16 اتاق عمل، 511 تخت مصوب با بخش‌های ویژه شامل 16 تخت ICU داخلی، هشت تخت ICU جراحی ، هشت تخت  CCU ،NICU  با 16 تخت، 10 تخت ICU جراحی قلب، دو اتاق عمل جراحی قلب و بخش فوق تخصصی قلب اطفال شامل تخت‌های CCU و بستری به همراه پاراکلینگ‌های مجهز شامل آندوسکوپی، فیزیوتراپی، آزمایشگاه، رادیولوژی، پاتولوژی، MRI، سی‌تی اسکن و درمانگاه‌های تخصصی و فوق تخصصی است.

روابط عمومی بیمارستان آیت ا... روحانی(ره) بابل


گروه خبر:               تعداد