کسب عنوان واحد برتر توسعه تحقیقات بالینی بیمارستان روحانی در دانشگاه علوم پزشکی بابل

کسب عنوان واحد برتر توسعه تحقیقات بالینی بیمارستان روحانی در دانشگاه علوم پزشکی بابل

 به گزارش روابط عمومی بیمارستان آیت‌ا... روحانی(ره) بابل ، دکترمنصور بابایی معاون پژوهشی این مرکز از کسب عنوان واحد برتر توسعه تحقیقات بالینی در دانشگاه علوم پزشکی بابل خبر داد.

دکتر بابایی ادامه داد : واحد توسعه تحقیقات بالینی این بیمارستان در سال 1389 در جهت ارتقا ظرفیت های پژوهشی پژوهشگران افتتاح شد.

معاون پژوهشی بیمارستان آیت‌ا... روحانی(ره) بابل ادامه داد: مشاوره و راهنمایی در نگارش پایان نامه ها ، پروپوزال  نویسی، مقاله نویسی، متدولوژی طرح های تحقیقاتی و مشاوره آماری و آنالیز داده ها از فعالیتهای این واحد می باشد.

وی همچنین اضافه کرد: امورات مربوط به بررسی و تصویب طرح های تحقیقاتی ، پایان نامه ها و ارسال مقالات به مجلات از دیگر فعالیت های این واحد می باشد.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 55 طرح تحقیقاتی و پایان نامه در کمیته پژوهشی واحد توسعه تحقیقات بالینی بیمارستان روحانی مورد بررسی قرار گرفته است و 27 مقاله با کمک خدمات این واحد در مجلات معتبر به چاپ رسیده است.

وی اضافه کرد : 15 مقاله نیز در همایش های داخلی و خارجی با همکاری کارشناسان واحد ارائه شده است.

این مسئول گفت:  این واحد در مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه علوم پزشکی بابل، عنوان واحد برتر توسعه تحقیقات بالینی را کسب کرد.

روابط عمومی بیمارستان آیت ا... روحانی(ره) بابل


گروه خبر:               تعداد